De Vlaamse regering besliste vandaag over de invulling van het noodfonds van 300 miljoen euro. Daarbij gaat 87,3 miljoen euro of bijna 30 % naar de lokale besturen.

Lokale besturen staan immers het dichtst bij de inwoners en verenigingen en weten dus het best wat de (lokale) noden zijn. Daarom zal er ook de grootst mogelijke autonomie zijn, met zo min mogelijk planlast of administratieve verplichtingen. Zodat elk lokaal bestuur vrij kan beslissen hoe ze deze middelen zal inzetten.

Burgemeester Ivan Delaere is alvast blij.

Het bedrag van 59.220,32 EUR vanuit Vlaanderen om de vrijetijdsbeleving voor jong en oud in onze gemeente te ondersteunen, is een welgekomen extra financiële steun voor onze gemeente.

#dichtbijjou
#sociaalweefsel
#vrijetijdsbesteding
#wijcorazon

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookies Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.